ART / Lithographs / Litograph in colors 14177204
nr 1417 7204
Ingbritt Irene Lagerberg
(f. 1943), Sverige
Ingbritt Irene Lagerberg (b. 1943), Sweden. Chairs, monogram. Signed, numbered 77/190. Litograph in colors. Sheet: 20x57, outer dimensions including frame: 32x69,
LITOGRAPH IN COLORS, Stolar, monogram. Signerad, numrerad 77/190. Färglitografi. Bladets mått: 20x57, yttermått inklusive ram: 32x69 cm
Ingbritt Irene Lagerberg, Swedish painter, born 1943.
1000
SEK 1100
Monday September 6 2021
at 20:33:44
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Robot)
Ingbritt Irene Lagerberg
Read more about Ingbritt Irene Lagerberg